ASPROD

poszukiwany

Nazwisko: Rogóż

Imię: Artur

Data urodzenia: 03 września 1978r.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


************************************************************

2008- nadal Argyll College (UK)

1997-2002 UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług, Kierunek: zarządzanie i marketing w przedsiębiorstwach łączności (studia dzienne 4,5 letnie - termin ukończenia marzec 2002); tytuł pracy magisterskiej: Analiza rozwoju e-commerce w Polsce w latach 1995-2002

1993-97 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE nr XIII (pod patronatem Uniwersytetu Szczecińskiego) typ nauki dzienny; profil matematyczno-fizyczny

************************************************************


* luty 2005 - nadal: night porter w Shearings Hotels Ltd. (UK);

* sierpień 2003 - 2005: asystent kierownika stoiska - dział RTV/AGD (Geant);

* maj 2003 - 2005: skarbnik w zarządzie Stowarzyszenia Odnowy Wsi "Grodnica" w Kliniskach;

* maj 2002 - październik 2002: operator urządzeń oraz tymczasowy kierownik roller coaster'a w parku rozrywki Hersheypark (praca w USA);

* czerwiec 2001 - październik 2001: housekeeping (USA);

* czerwiec 2001 - październik 2001: operator urządzeń w parku rozrywki Casino Pier (USA);

* listopad 1999 - wrzesień 2000: przedstawiciel reklamowy amerykańskiej firmy internetowej Spedia;

* sierpień 1999 - wrzesień 1999: pomocnik piekarza w Asprod Kliniska;

* praca przy odbiorze tektury falistej w Big Cartoon (jeden miesiąc w 1999);

* praca w ramach OHP w Agryf Szczecin (jeden miesiąc w 1996).

************************************************************

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (praktyka w USA, UK);

- obsługa komputera (m.in.: MS Office, Windows 98, ME, XP, VISTA, Adobe Creative Suite 4 Master Collection);

- umiejętność pracy w stresie;

- prawo jazdy kategorii B od 1996;

- uprawnienia kierowania wózków jezdniowych.

************************************************************

- Certyfikat European Computer Driving Licence (UK);

- Certyfikat - Web Design (Argyll Collage, UK);

- Certyfikat - Advanced Web Design (Argyll Collage, UK);

- patent żeglarza jachtowego;

- świadectwo operatora radiowego klasy B.

************************************************************

historia, żeglarstwo, polityka gospodarcza

Okolice Klinisk Wielkich

  • W kierunku północnym - Rurzyca
  • W kierunku zachodnim - Pucice
  • W kierunku zachodnim - Czarna Łąka
  • W kierunku zachodnim - Lubczyna
  • W kierunku południowym - Załom

W kierunku północnym - Rurzyca

RurzycaRurzyca (do 1945 Rörchen) – wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów, na zachód od drogi ekspresowej S3, przy drodze Goleniów – Kliniska, na skraju Puszczy Goleniowskiej.

W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie szczecińskim. Obecnie 654 mieszk. (2009), znajduje się tutaj kościół wybudowany w roku 1906, z czerwonej cegły, w stylu neogotyckim. Szczególnie ciekawe są dębowe drzwi wejściowe i ich dekoracyjne elementy metalowe. Kościół ma budowę salową z wyraźnie wydzielonym prezbiterium (ciekawe jest to, że znajduje się ono od strony zachodniej).

Read More

W kierunku zachodnim - Pucice

PucicePucice (do 1945 Oberhof) – wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów, na skraju Równiny Goleniowskiej i Doliny Dolnej Odry, przy drodze łączącej Rurzycę ze Szczecinem, ok. 15 km na południowy zachód od Goleniowa. Obecnie (2009) 495 mieszkańców.

W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa szczecińskiego. W 2009 roku połączono osadę Pucice oraz kolonię Pucice-Kolonia w jedną miejscowość o statusie wsi i nazwie Pucice.

Read More

W kierunku zachodnim - Czarna Łąka

Czarna ŁąkaCzarna Łąka (niem. Wilhelmsfelde) - wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa szczecińskiego. W roku 2009 miejscowość liczyła 230 mieszkańców.

Wieś leży w Dolinie Dolnej Odry, ok. 600 m na wschód od jeziora Dąbie, ok. 16 km na południowy zachód od Goleniowa, przy drodze łączącej Lubczynę ze Szczecinem.

Read More

W kierunku zachodnim - Lubczyna

LubczynaLubczyna (do 1945 Lübzin) – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów. W latach 1945-1954 i 1973-1976 istniała gmina Lubczyna. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa szczecińskiego.

Lubczyna rozwija się przede wszystkim jako wieś turystyczna. Nad jeziorem Dąbie znajduje się szeroka, piaszczysta plaża, ulubione miejsce letniego wypoczynku mieszkańców Goleniowa i okolic. Kąpielisko jest strzeżone, znajduje się tutaj akwarama i przebieralnie. Obok znajduje się port jachtowy i przystań.

Read More

W kierunku południowym - Załom

ZałomZałom (do 1945 Arnimswalde) – wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów, położona w Dolinie Dolnej Odry, na skraju Puszczy Goleniowskiej, ok. 2 km od jeziora Dąbie, przy drodze Lubczyna – Szczecin, administarcyjnie bezpośrednio graniczy z miastem Szczecinem.

Nieopodal wsi znajduję się uroczysko Trzebuskie Łęgi, gdzie znajduje się dawne osiedle rybackie. Obecnie są tam 3 domy mieszkalne i budynki gospodarcze, a Trzebuskie Łęgi (miejscowość) są używane jako nazwa tego osiedla.

Read More

1% podatku dla Oliwii

Podatek 1 procent dla Oliwii

Reklama

Wieści z okolicy

Źródła nie znaleziono

Statystyka

Odsłon artykułów:
2946858