ASPROD

Przegląd sportowy - 3 Korona Maratonów Polskich w Kliniskach

Witam,

W miniony weekend startowałem z Damianem Zientkiem we Wrocławskim Maratonie.  Dla Damiana był to ostatni maraton, którego ukończenie oznaczało zdobycie trofeum Korony Maratonów Polskich. Aby zdobyć Koronę Maratonów Polskich trzeba w ciągu 2 lat kalendarzowych ukończyć 5 największych maratonów w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Dębno i Wrocław.

Udało mu się, a tym samym wpisał się na listę kliniszczańskich maratończyków jako 3 historyczna Korona w Kliniskach Wielkich. Pierwsza należy do Darka, druga do mnie. Nieoficjalne miejsca na naszym wiejskim podium zostały zajęte, zatem dopingujemy i trzymamy kciuki za kolejnych zdobywców. Na zdjęciu Ja i Damian na chwilę przed startem we Wrocławiu.

Za 2 tygodnie Maraton Puszczy Goleniowskiej, a w najbliższą sobotę (21.09.2013) ostatni już trening na trasie MPG. Organizatorzy zapraszają do Klinisk na godzinę 16:00 do 18:00 przy Nadleśnictwie Kliniska, a 28.09 do kibicowania tych, którzy nie biegną.

 

Nie udało się niestety po raz kolejny zdobyć punktu naszym piłkarzom, którzy ulegli na własnym boisku drużynie ZALEW Stepnica 0:1. Trzymamy kciuki i liczymy na pierwszą wygraną w tym sezonie.

Pozdrawiam

Artur Bęben


Drukuj