Kasjer sprzedawca w Kliniskach Wielkich

Nowy warsztat samochodwy w Kliniskach

Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu na terenie Nadleśnictwa Kliniska.
518186406

Ostatnia V edycja turniejów sportów plażowych - Beach Volleyball Lubczyna Cup 2022

Już w najbliższą sobotę 27.08.2022 r odbędzie się ostatnia V edycja turniejów sportów plażowych - Beach Volleyball Lubczyna Cup 2022.
Turniej odbędzie się na plaży w Lubczynie. Zapisy od godz. 11.30, grać zaczynamy o godz.12.00.
Serdecznie zapraszamy do grania i kibicowania !
 
Kąpielisko w Lubczynie pozostaje zamknięte do dnia 25.08.2022 r.

Kąpielisko w Lubczynie pozostaje zamknięte do dnia 25.08.2022 r.

Decyzją Inspektora Sanitarnego w Goleniowie z dnia 208.2022 r. kąpielisko w Lubczynie pozostaje zamknięte do dnia 25.08.2022 r. Powodem zamknięcia kąpieliska jest trwające zanieczyszczenie rzeki Odry powodujące bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia ludzi.

LATO Z OLIMPIJCZYKAMI 4 SIERPNIA NA STADIONIE!

LATO Z OLIMPIJCZYKAMI 4 SIERPNIA NA STADIONIE!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza na piknik „LATO Z OLIMPIJCZYKAMI” z udziałem  znakomitych  sportowców i olimpijczyków: Grażyny RabsztynJacka WszołyMarka  KolbowiczaWłodzimierza Lubańskiego i Janusza Peciaka.
To niecodzienne sportowe wydarzenie  odbędzie się 4 sierpnia na stadionie miejskim OSiR od godz. 17.00.
W programie:
- konkurs wiedzy o sporcie
- gry i zabawy sportowe z olimpijczykami
- mecze 1x1
- porady i zajęcia sportowe
- trening na ergonometrze wioślarskim
Polecamy i zachęcamy do udziału! to wspaniała okazja do spotkania się z wybitnymi polskimi sportowcami i olimpijczykami, zadawania pytań, wspólnego  trenowania czy wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Organizatorem spotkania jest Fundacja Zatrzymać Czas, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie oraz Ministerstwo Sportu I Turystyki.

SOBOTNIE ŚPIEWANIE W LUBCZYNIE

SOBOTNIE ŚPIEWANIE W LUBCZYNIE

W sobotę, 30 lipca, na plaży w Lubczynie odbył się koncert zespołu CzAJ. Było to kolejne wydarzenie w ramach „sobotniego śpiewania”. Następny występ już 20 sierpnia, tym razem zagra zespół JACKPOT. Gorąco zapraszamy!

Znaczek Turystyczny-Pomnik przyrody Lipa Anna

Znaczek Turystyczny-Pomnik przyrody Lipa Anna

Kolekcjonerom Znaczków Turystycznych przypominamy, że znaczek o nr 909 - Pomnik Przyrody - Lipa Anna jest do nabycia w Nadleśnictwie Kliniska w budynku Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku.

Wystawa fotografii pt. "Piękno Przyrody Krajów Wyszehradzkich"

Wystawa fotografii pt. "Piękno Przyrody Krajów Wyszehradzkich"

15 czerwca br. w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii pt.: „Skarby Przyrody Krajów Wyszehradzkich” wspólnie zorganizowanej przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinie
oraz Konsulem Generalnym Węgier dr Pál Attila Illés.

Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt zdjęć przedstawiających piękno malowniczych regionów Polski, Węgier, Czech oraz Słowacji, a także ich walory przyrodnicze.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy do dnia 7 lipca 2022 od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7 do 15.

Dni Lasu "Czerwcowy Las uczy nas"

Dni Lasu "Czerwcowy Las uczy nas"

Jak co roku w czerwcu w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo – Leśnej Nadleśnictwa Kliniska odbyła się kolejna odsłona edukacyjnej imprezy plenerowej pt. „Czerwcowy las uczy nas” zorganizowanej w ramach Dni Lasu. Tegoroczna edycja miała miejsce 07 czerwca.

Piękna pogoda przyciągnęła do nas uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kliniskach Wielkich, Szkoły Podstawowej nr 4 w Szczecinie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Stargardzie, Szkoły Podstawowej nr 13 w Szczecinie oraz Szkoły Podstawowej w Sownie. Uczniowie z każdej ze szkół przygotowali bardzo ciekawe programy artystyczne. Po występach drużyny składające się z uczniów, ich opiekunów oraz pracowników Nadleśnictwa Kliniska otrzymały pakiet startowy do gry terenowej realizowanej na trasie Zielonego Punktu Kontrolnego. Każda z grup musiała wykazać się umiejętnościami orientacji w terenie oraz prawidłowo rozwiązać zadania przygotowane przez leśników na poszczególnych stanowiskach. Po przebytej drodze na każdego uczestnika czekał poczęstunek oraz mnóstwo zabaw i potyczek. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko promocyjno-edukacyjne, przy którym można było sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą, poznać bliżej pracę leśnika oraz otrzymać ciekawy upominek. Cieszymy się z tak dużej frekwencji i zapraszamy za rok.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Free Joomla! templates by Engine Templates