Goleniowskie klasyki pod stadionem. Zlot organizacyjny

Kilkadziesiąt nie pierwszej młodości, ale w wielu przypadkach przepięknych maszyn można dzisiaj zobaczyć na ulicach Goleniowa. Spotkali się miłośnicy motoryzacji w stylu retro.
Trudno w tym przypadku mowić o zlocie oldtimerów, było to bowiem spotkanie organizacyjne członków założonej dosłownie kilka dni temu facebookowej grupy Goleniowskie Klasyki, której celem jest zjednoczenie miłośników i właścicieli motoryzacyjnych zabytkow z terenu powiatu goleniowskiego. Nikt więc do końca nie wiedział, ile osób może się dzisiaj pojawić na parkingu przed stadionem, a koniec końców zrobiło się tam całkiem tłocznie.

Zajechało tam bowiem około 30 pojazdów, w tym niezwykle rzadki Mercedes - Benz 220 SE z 1959 roku, Buick LeSabre z 1973 roku (niedawno pisaliśmy o nim więcej), a także żuki, w tym strażacki, wołgi, pojazdy terenowe, maluch i inne auta, a także około dziesięciu motocykli. Było więc na co popatrzeć, a też można się zapewne spodziewać dalszego ciągu, czyli już bardziej oficjalnie organizowanych wypraw i zlotów.


Drukuj  

Publish modules to the "offcanvs" position.

Free Joomla! templates by Engine Templates